Pokladnice Datecs DP-50Registračné pokladnice DATECS

Malé ale výkonné pokladnice od európskeho výrobcu s prehľadnou klávesnicou a výkonnou termo tlačiarňou sú určené najmä pre menšie prevádzky, mobilný a stánkový predaj ako aj služby všetkého druhu.

Pri modeloch so zabudovanou batériou teraz môžete predávať naozaj kdekoľvek aj bez potreby pripojenia k elektrickej sieti.

Datecs Ltd. je najväčší výrobca fiskálnych zariadení v Európe s ročným predajom viac ako 200 000 fiskálnych jednotiek. Svoje produkty vyváža do 67 krajín na 6 kontinentoch.

Čítať viac Čítať viac


 

PC POS pokladnica PegasPOSPC POS pokladnice

Výkonné počítačové pokladnice s dotykovou obrazovkou a výkonnou fiskálnou tlačiarňou vhodné aj pre najnáročnejších užívateľov ponúkame pod produktovou značkou Pegas s operačným systémom Windows Embedded POSReady/LINUX a softvérovou aplikáciou PegasPOS.

Neobmedzený počet tovarových položiek a sortimentných skupín, prepojenie so skladovým hospodárstvom aj cez internetové prostredie a široká konektivita zariadení ich predurčujú pre použitie do obchodných ako aj reštauračných zariadení.

Čítať viacČítať viac


 

PC POS systém PP-7000

POS systémy

Kompaktné PC integrované s LCD dotykovou obrazovkou, vysokým výkonom a širokou konektivitou pre periférne zariadenia.
Určené pre softvérové aplikácie pod operačným systémom Windows Embedded POSReady 2009 (Windows XP) alebo Linux.

Elegantné a príťažlivé zariadenia, ktoré sa dizajnovo hodia do takmer akéhokoľvek prostredia. Vhodné do obchodných, reštauračných a hotelových prevádzok, ako aj na miesta poskytovania služieb.

 

Viac o POS systémoch v E-shopeČítať viac


Bixolon logoLíder na svetovom trhu tlačiarní, firma BIXOLON začala svoj život v divízii mini tlačiarní spoločnosti Samsung. V súčasnosti poskytuje širokú škálu inovatívnych a pokročilých POS účtenkových, etiketových a mobilných tlačiarní pre maloobchod, reštauračné služby, zdravotníctvo, banky, logistiku a pod. Komplexný rad termo, ihličkových a atramentových tlačiarní, spolu s intuitívnym softvérom ponúkajú rozsiahle možnosti využitia. Filozofia BIXOLON je poskytovať najlepšie riešenia pre svojich zákazníkov na udržanie ich trvalo udržateľného rastu.


Poslab logoSpoločnosť Poslab Technology navrhuje a vyrába POS terminály, ARM základné dosky, priemyselné PDA a dotykové LCD monitory. Je špecialistom nie len na hardvér, X86 a ARM, ale aj odborníkom v oblasti softvéru, Android a WinCE dizajnu. V posledných rokoch firma kladie dôraz na vývoj Android POS riešení, s cieľom poskytnúť úplne nové a cenovo efektívne riešenia pre užívateľov POS terminálov. Poslab je aktuálne vedúcou spoločnosťou pre Android POS riešenia. Dôsledná kontrola a vysoký dôraz na kvalitu sú najvyššou prioritou.


 

Periférne zariadenia k pokladniciamPeriférne zariadenia

arrowSnímače čiarového kódu
arrowElektronické váhy
arrowPultové a kuchynské tlačiarne
arrowMobilné tlačiarne
arrowTlačiarne čiarových kódov
arrowKlávesnice a myši
arrowZákaznícke monitory
arrowLCD panely a monitory
arrowPeňažné zásuvky
arrowPrevodníky, redukcie

Čítať viac Čítať viac


PríslušenstvoPríslušenstvo

Myslíme za vás na všetko! U nás nájdete kompletné vybavenie pre vašu obchodnú prevádzku alebo sklad.

arrowDátové terminály
arrowMincovníky, držiaky bankoviek
arrowOverovače bankoviek
arrowPočítačky mincíEtiketovacie kliešte
arrowEtiketovacie kliešte
arrowStojany, držiaky
arrowPokladničné knihy, tlačivá

 

Vstup do E-shopuVstup do E-shopu

 


 

Spotrebný materiál

 

Spotrebný materiál

Ponúkame široký sortiment spotrebného materiálu pre registračné pokladnice a tlačiarne ako pokladničné pásky a farbiace inkjety. Taktiež spotrebný materiál a farbiace valčeky pre etiketovacie kliešte...

 

Vstup do E-shopuVstup do E-shopu


Softvér

 

Logo MkSQLEkonomický softvérEkonomická agenda MK SQL je produkt spoločnosti MK-soft, s.r.o. postavený na architektúre klient - server a slúži na vedenie ekonomickej, mzdovej, obchodnej a skladovej evidencie firmy. Obsahuje štyri základné moduly a to jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdy a sklad a jeden prídavný - CRM.
Výborný pomer cena/výkon a pravidelná aktualizácia, telefonická podpora, rýchly servis priamo u užívateľa.

 

Logo Pegas SWSoftvérová aplikácia PegasPOS umožňuje spolu s fiskálnou tlačiarňou Pegas FM-06 vytvoriť pokladnicu na báze počítačového riešenia.

 

Vstup do E-shopuVstup do E-shopu


© 2022 Dobrá pokladnica • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP